2163 Bergère
Louis XVI-stil, Sent 1800-tal
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 februari 2014 -
4098 Bergère
sent 1800-tal, förgylld, dunplymå, fläckigt tyg
Såld: 4.100 kr
Såldes den 20 april 2009
Föremål som liknar bergère sent 1800-tal
- Träfflista
- alla
- Visa alla